• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

• Z ogromną przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa im. Dionizego Czachowskiego w Jaworze Soleckim uzyskała wsparcie finansowe w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa #NPRCz

Kwota wsparcia finansowego ze środków budżetu państwa przypisanych do priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” to 5.000 zł, wysokość finansowego wkładu własnego organu prowadzącego – 1.000 zł.

Głównym celem programu jest tworzenie warunków do rozwoju czytelnictwa poprzez zapewnienie środków na realizację określonych przedsięwzięć i inicjatyw.

Otrzymane wsparcie przeznaczymy na zakup książek, będących nowościami wydawniczymi i niebędących podręcznikami, elementów wyposażenia biblioteki szkolnej oraz na promocję czytelnictwa.